![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=803x1024:format=jpg/path/s1fea0d1571af75ec/image/i5a87ccc280aad04a/version/1703355550/image.jpg)
Ось така була наша Різдвяна хатинка Mery Engagementhütte на майданчику "Зірковий ліс" на вулиці Schrangen. Цю хатинку організовано для усіх бажаючих непрофітних організацій Любека нашими друзями, спілкою ePunkt. І всі ті організиції по черзі одного дня презентують себе там. Ми були у середу. Частували тортами, печівом і нашим українським узваром. А наш дітячій і наш дорослий хор співали так, що зібрався натовп!
Kommentar schreiben