![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=542x1024:format=jpg/path/s1fea0d1571af75ec/image/ic5eb2079c0ff6e05/version/1703017185/image.jpg)
Ми взяли участь у міжкультурному фестивалі. Хоча фестиваль організували EuroKidz та MoislingHilft, концерт та кейтеринг організували українські біженці з нашої асоціації.
Як добре, що ми знову підтримали один одного! Діти співали дитячим хором нові та старі пісні, дорослі – найпопулярніші українські пісні свого покоління, а співачка виконувала медитативні пісні. Танцювала дитяча студія, жінки танцювали з улюбленим хореографом Марією Луїзою, і всі разом танцювали традиційний курдський хоровод з величезним барабаном. Був навіть наш український дитячий театр зі своєю мініатюрою «Ляльки»! Наші жінки продавали українскі рогульки та браслети i пожертвували близько 70 євро виручених коштів на підтримку нашого фонду! Ці гроші підуть на придбання залізної шафи для плакатів, прапорів і тому подібного, які ми вже повинні мати для наступних кампаній.
Kommentar schreiben