![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1001x1024:format=jpg/path/s1fea0d1571af75ec/image/ib9629645b93b15fb/version/1703017306/image.jpg)
традиційний візерунок вишиванка вшановується як національне культурне надбання в усьому світі – цього разу також у Любеку. Майже всі, хто шукав захисту від України, привезли з дому свої вишиванки. Незважаючи на свіжий весняний вітер, кілька десятків людей одягнулися в улюблені речі і прийшли на наш захід. Родзинкою став дитячий хор та танцювальний ансамбль з нашого проекту «Українські середи».
Kommentar schreiben